Sortiment

Způsob objednání

Objednávat si můžete on-line přímo na našich stránkách. Pokud Vám z nějakého důvodu nefunguje přímé objednávání, máte možnost zaslat objednávku jako obyčejný e-mail na naši e-mailovou adresu info@zlatnictvigajdovi.cz. Pokud chcete, můžete objednávku zaslat i písemně na adresu uvedenou v kontaktních informacích, popřípadě zavolat na telefonní číslo uvedené tamtéž, na kterém Vám rádi zodpovíme i Vaše dotazy.


Jak zjistíte velikost prstenu ??

- 1. možnost :
Můžeme zajít do nejbližšího zlatnictví a poprosit, jestli by Vám nezměřili velikost prstenů. Pomocí měřících kroužků nejbezpečněji zjistíme přesnou velikost prstu
- 2 možnost :
Je to sice méně přesné, ale lze i posuvným měřidlem.
a./ změřte průměr prstu ( nejlépe přes kloub - tam bývá největší ) ........ < např. 17 >
b./ vypočtěte obvod daného místa ( průměr x pí ( 3,14 )) ........ <17 x 3.14 >
c./ výsledek je velikost ....... < 54 >
d./ U snubních a zásnubních prstenů je cena vždy za 1 pár, pokud si ovšem objednáte jen jeden kus, bude Vám samozřejmě naúčtována polovina ceny.


Rytina do snubních prstenů.

Pro všechny naše zákazníky , kteří si objednají snoubní prsteny nabízíme samozřejmě zhotovení pamětní rytiny do jejich snubních prstenů. Jednotná cena za rytinu do 20 znaků je 400,- Kč. Za každý znak navíc účtujeme 25Kč. Pokud si objednáte snubní prsteny v hodnotě nad 10.000,- Kč rytina Vám bude zhotovena zcela zdarma. Text Vámi požadované rytiny zadáte v případě, že si ji budete přát při dokončení objednávky. Pro tyto účely je v objednávacím formuláři kolonka : Poznámka. Text je zhotovován hlubokou rytinou, dlouhodobá trvanlivost je zaručena.


Dodací podmínky

Zboží většinou expedujeme následující den po obdržení objednávky. Dodací lhůta tedy závisí hlavně na způsobu dodání a rychlosti České pošty. Zboží vyráběné na míru - výroba trvá cca 14 dnů - například snubní prsteny.
Při zaslání na dobírku se jedná přibližně o dva až tři dny maximálně však 1 týden.
Při platbě na proforma fakturu je tato doba stejná jako u dobírky, ale začíná běžet po připsání platby na náš účet.
Při osobním odběru, až na vyjímky - je nutno ověřit zda je zboží fyzicky na skladě, je možné odebrat zboží na naší pobočce během pracovní doby ihned.
Pokud není uvedeno jinak, všechny zlaté šperky jsou vyrobeny ze 14-ti karátového zlata ( 585/1000 ) a jsou opatřeny státním puncem státní zkušebny drahých kovů - puncovním úřadem v Brně.
Pokud byste nebyli s naším zbožím spokojeni, můžete ho vrátit do 14 dnů bez udání důvodu. Děkujeme za pochopení.
U zlatých šperků je cena zboží kalkulována na průměrnou váhu či přůměrnou velikost - velikost 56, může tedy dojít k tomu, že Vám budeme nuceni sdělit rozdílnou cenu výrobku. Nadměrná velikost je u snubních prstenů velikost , která je nad velikost 62. Při větší velikosti počítejte s úměrným doplatkem. Velikost nad 62 včetně : 10% příplatek, velikost nad 70 včetně : 15% příplatek. Velikosti nad 75 včetně kalkulujeme individuálně s ohledem na možnosti výroby. Obrázky jsou pouze informativní a mohou se od skutečného provedení lišit. Váha u šperků je pouze odhadovaná a nemusí odpovídat skutečnosti po zhotovení.
NEPŘEHLÉDNĚTE !!
Výroba snubních prstenů a jiných zlatých šperků se řídí dle podmínek zakázkové výroby. Jedná se o unikátní výrobky, vyráběné přímo na míru zákazníkovi na základě §1837 písmena d zákona č. 89/2012 Sb. (§53 odst. 8, písmeno c, zákona č. 40/1964 Sb. starého občanského zákoníku), jedná se o dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu. Doporučujeme zákazníkům se předem, před uzavřením kupní smlouvy informovat na detaily zboží, jestli mu budou vyhovovat. Takovéto zboží nelze vrátit. Od takovéto kupní smlouvy nelze odstoupit. Děkujeme za pochopení.


Způsob dodání

Objednané zboží odesíláme poštou na dobírku, nebo proti úhradě předem, nebo si jej můžete vyzvednout v pracovní době u nás na pobočce ve Veselí nad Moravou, Masarykova 1108.


Poštovné

Při zásilce zboží na dobírku, do ceny 3.000 Kč účtujeme poštovné 110,- Kč. ( Poštovné 85,- Kč + balné 25 Kč ). Při objednávce zboží s platbou předem, či na fakturu činí poštovné 65,- Kč  ( Poštovné 40,- Kč + balné 25 Kč ). Při objednávce nad částku 3.000,- Kč neúčtujeme poštovné. V případě , že si ale do snubních prstenů objednáte rytinu, poštovné zdarma není. Provádí ji pro nás externí firma a poštovné Vám tedy jsme nuceni naúčtovat.Další aktuální možné způsoby dopravy a ceny poštovného naleznete při vyplňování objednávky.
Poštovné - dobírkovné na Slovensko je asi 30,- Kč navíc, počítejte také s tím, že doručení trvá asi 3-4 pracovní dny. U objednávky nad 3.000,- Kč je poštovné na Slovensko ZDARMA.


Balné

Balné účtujeme u vybraných položek ve výši 25,- Kč.


Nenašli jste u nás požadované zboží ??

Pokud jste nenašli, to co jste si představovali, napište nám ! Je spousta věcí, která tu chybí, nebo jsme ji do našeho obchodu neumístili. V levé části obrazovky se nachází kontakty na naši firmu. Zavolejte nám, jsme ochotni pro Vás zajistit i jiné modely hodinek, jiné varianty šperků a je možno vyrobit snubní prsteny v jiných barevných kombinacích. TEL : +420 518 322338. Děkujeme.


Záloha na Vámi objednané zboží !!

Vzhledem k velkému množství nevyzvednutých zakázek jsme se rozhodli u některého typu zboží - snubní prsteny , granátové šperky - požadovat zálohu.. Záloha je ve Výši 50% z konečné ceny zboží a budete o ní po uskutečnění objednávky do jednoho dne informováni. Záloha není automatická , a u každého zboží, proto jsme ji nezavedli paušálně. Za komplikace se Vám předem omlouváme.

Děkujeme za pochopení.