ECB-30DB-1AEF CASIO EDIFICE

Nové

 • Pánské náramkové hodinky
 • Stopky
 • MINERÁINÍ sklo
 • funkce BLUETOOTH
 • Solární napájení
 • budík

Více informací

4 390 Kč s DPH

 • Pánské náramkové hodinky
  Napájení z baterie
  Strojek 5686
  Průměr pouzdra 48,7 mm
  Pouzdro ve tvaru kruhu
  Ocelové pouzdro
  Stříbrná barva pouzdra
  Ocelový tah
  Stříbrná barva tahu
  Kombinovaný ciferník
  Červená barva ciferníku
  Ciferník s dvanácti indexy
  Materiál skla - minerální sklo
  Odolné proti vodě během plavání
  Datum
  Stopky
  Odpočítávací stopky
  Automatické LED osvětlení displeje
  5 budíků
  Světové časy
  Další funkce BLUETOOTH

Hodinky Casio Edifice ECB-30DB-1AEF jsou spojením hodinářského a motoristického světa, svým designem v sobě snoubí dynamiku, vášeň pro rychlost a zápal pro závodění. Disponují kombinovaným analogovým a digitálním číselníkem a celou řadou užitečných funkcí, zabalených do atraktivního, moderně vyhlížejícího pouzdra. Umožňují propojení s mobilním telefonem, čímž se stávají ideálním společníkem pro každodenní použití.

Casio Edifice ECB 30DB-1A disponují kombinovaným číselníkem (analogový a digitální) a kladou důraz na dobrou přehlednost a snadnou ovladatelnost kvůli možnosti plného využití všech funkcí, které nabízejí. Mezi nejdůležitější bezesporu patří možnost synchronizace hodinek s chytrým telefonem skrze technologii Bluetooth. Propojení, ve spojení s použitím příslušné aplikace (CASIO WATCHES), umožňuje mít pod kontrolou neustále aktuální a přesný čas, nabízí možnost snadného nastavení data, dne, duálního času výběrem jedné z 38 časových zón, nastavení až pěti denních alarmů. S hodinkami lze měřit a ospočítávat až 24hodinové intervaly. Mezi další užitečné funkce patří Phone finder - po stisknutí tlačítka hodinek se rozezní Váš telefon a vy jej tak snáze naleznete.

Pouzdro i náramek hodinek jsou vyrobené z nerezové oceli. Tlumeně modrý číselník je chráněn minerálním sklíčkem. Pro lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách jsou ručky hodinek vyplněné luminiscenční vrstvou a hodinky vybavené dvojitým LED osvětlením číselníku. Vodotěsnost tohoto modelu je 100 m - s hodinkami tedy můžete bez obav plavat. Díky průměru pouzdra 48,7 mm se řadí mezi velké hodinky.

Podobné zboží

Produkt byl úspěšně přidán ke srovnání produktů!