ECB-40DC-1AEF CASIO EDIFICE

Nové

 • Pánské náramkové hodinky
 • Stopky
 • MINERÁINÍ sklo
 • funkce BLUETOOTH
 • Solární napájení
 • budík

Více informací

4 590 Kč s DPH

 • Pánské náramkové hodinky
  Napájení z baterie
  Strojek 5708
  Průměr pouzdra 52,4 mm
  Pouzdro ve tvaru kruhu
  Ocelové pouzdro
  ČERNÁ barva pouzdra
  Ocelový tah
  ČERNÉ barva tahu
  Kombinovaný ciferník
  Černá barva ciferníku
  Ciferník s dvanácti indexy
  Materiál skla - minerální sklo
  Odolné proti vodě během plavání
  Datum
  Stopky
  Pamět na mezičasy na 200 kol
  Odpočítávací stopky
  Podsvícení displeje
  5 budíků
  Světové časy
  Další funkce BLUETOOTH

Casio Edifice Sospensione ECB-40DC-1AEF jsou pánské sportovní hodinky s kombinovaným analogovým a digitálním číselníkem a celou řadou užitečných funkcí, zabalených do atraktivního, moderně vyhlížejícího pouzdra, nově kombinujícího karbon a ocel.

Casio Edifice ECB 40DC-1A upoutají svým propracovaným číselníkem a dynamickým vzhledem, pro nějž byly inspirací závodní vozy. Model klade důraz na dobrou přehlednost a snadnou ovladatelnost, pro možnost plného využití všech funkcí, které nabízí. Mezi nejdůležitější bezesporu patří možnost synchronizace hodinek s chytrým telefonem skrze technologii Bluetooth. Propojení, ve spojení s použitím příslušné aplikace (CASIO WATCHES), umožňuje mít pod kontrolou neustále aktuální a přesný čas, nabízí možnost snadného nastavení duálního času výběrem jednoho z předdefinovaných 300 měst, snadné zaznamenání aktuální polohy s časem návštěvy v mapě. Mezi další užitečné funkce patří Phone finder - po stisknutí tlačítka hodinek se rozezní Váš telefon a vy jej tak snáze naleznete.

Casio Edifice ECB-40DC-1AEF mají kombinovaný číselník (analogový a digitální), který zobrazuje například datum, den v týdnu, budík, stopky, Bluetooth. Funkcí světových časů a možností volby až z 300 světových měst potěší tento model také cestovatele. Karbonové pouzdro s ocelovou lunetou doplňuje ocelový náramek s černou IP úpravou povrchu. 
Černý číselník chrání minerální sklíčko. Pro lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách jsou hodinky vybaveny ručkami a indexy s luminiscenční vrstvou a dvojitým LED podsvícením displeje. Vodotěsnost modelu je 100 m - s hodinkami tedy můžete bez obav plavat. Díky průměru pouzdra 48 mm se řadí mezi velké hodinky.

Podobné zboží

Produkt byl úspěšně přidán ke srovnání produktů!