ECB-900MP-1AEF Casio Edifice

Nové

Pánské náramkové hodinky
Solární napájení
Ocelové pouzdro
Materiál skla - minerální sklo
Odolné proti vodě během plavání
LED osvětlení displeje
Budík
Světové časy
Tachymetr
Další funkce BLUETOOTH

Více informací

4 990 Kč s DPH

 • Pánské náramkové hodinky
  Solární napájení
  Strojek 5582
  Průměr pouzdra 48,0 mm
  Pouzdro ve tvaru kruhu
  Ocelové pouzdro
  Stříbrná barva pouzdra
  Plastový tah
  ČERNÉ barva tahu
  Kombinovaný ciferník
  Černá barva ciferníku
  Ciferník s dvanácti indexy
  Materiál skla - minerální sklo
  Odolné proti vodě během plavání
  Datum
  Stopky
  Odpočítávací stopky
  LED osvětlení displeje
  Budík
  Světové časy
  Tachymetr
  Další funkce BLUETOOTH

Casio Edifice ECB-900MP-1AEF rozšiřují velmi oblíbenou modelovou řadu ECB-900, jedná se o pánské hodinky sportovního vzezření, které jsou ovšem díky kombinaci svého designu a funkcí, jež umožňují propojení s mobilním telefonem, ideálním společníkem pro každodenní použití.

Casio Edifice ECB 900MP-1A ze série Racing Multicolor upoutají svým dynamickým vzhledem a propracovaným číselníkem. Model klade důraz na dobrou přehlednost a snadnou ovladatelnost kvůli možnosti plného využití všech funkcí, které nabízeí. Mezi nejdůležitější bezesporu patří možnost synchronizace hodinek s chytrým telefonem skrze technologii Bluetooth. Propojení, ve spojení s použitím příslušné aplikace (EDIFICE Connected), umožňuje mít pod kontrolou neustále aktuální a přesný čas, nabízí možnost snadného nastavení duálního času výběrem jedné z 39 časových zón, nastavení až pěti denních alarmů. Mezi další užitečné funkce patří Phone finder - po stisknutí tlačítka hodinek se rozezní Váš telefon a vy jej tak snáze naleznete.  

Černý číselník hodinek Casio Edifice ECB-900MP-1AEF je zvýrazněn použitím kontrastních barevných prvků, které usnadňují orientaci. Přehledné uspořádání je dáno dobrým rozložením subciferníků a kombinací analogového a digitálního zobrazení informací. Displeje na pozici dvanácté a deváté hodiny jsou v základním režimu zobrazením dne/ vteřin, data, měsíce a ukazateli dalších informací v závislosti na aktuálně použitém režimu, subciferník na 5. hodině indikuje zvolený režim, stav nabití akumulátoru, zároveň je i tachymetrickým ukazatelem. Hodinky mohou být zajímavou volbou pro sportovce, jedince na cestách a fanoušky moderních technologií.
 
Hodinky disponují ukazatelem data, dne v týdnu, ukazatelem světových časů, časovačembudíkem, stopkami. Ocelové pouzdro doplňuje černý pryžový řemínek. Číselník je osazen výraznými plastickými indexy umístěnými na pozice hodin, ručky jsou opatřeny luminiscencí a pro ještě lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách je možné využít dvojité LED osvětlení, kdy se po stisku tlačítka osvětlí jak analogová, tak digitální část číselníku. Ten je chráněn minerálním sklíčkem. Vodotěsnost tohoto modelu je 100 m - s hodinkami tedy můžete bez obav plavat. Hodinky jsou opatřeny solárním napájením, při němž je akumulátor hodinek dobíjen světlem.

Podobné zboží

Produkt byl úspěšně přidán ke srovnání produktů!