FESTINA Smartime 50000/1

Nové

KolekceSMARTIME
Pánské / dámskédámské
Tvar pouzdrakruhový
Pásek / tahřemínek kožený 1+ 1
Pohon strojkudobíjecí článek

Více informací

9 290 Kč s DPH

Základní parametry

Styltrendy
Barvamodrý a bílý
Rozměr číselníku34 mm
Rozměr pouzdra41,2 mm
Rozměr pásku18,00 / 18,00 mm
Vodotěsnost3 ATM
Pánské / dámskédámské
Tvar pouzdrakruhový
Pohon strojkudobíjecí článek
Materiál pouzdraocel
Pásek / tahřemínek kožený
Zapínání páskustandardní přezka
FunkceSmart hodinky, Bluetooth/USB
Smart funkceDesítky chytrých funkcí zaměřených na zdravý životní styl v pohybu jako krokoměr, monitoring srdečního tepu, monitoring spánku, připomenutí pohybu, sportovní režimy a také chytré funkce zaměřené na spojení se světem, jako ovládání některých funkcí telefonu, všechny možné notifikace, počasí, budík, různé formy přizpůsobení, apod.

Poznejte chytré hybridní hodinky Festina SmarTime. Tři různé modelové řady elegantních hodinek s moderními materiály jako zdobená kůže nebo denim. Hodinky mají velký plně dotykový AMOLED displej, který umožnuje přehledné zobrazení všech funkcí a notifikací, s přizpůsobitelným rozhraním hlavní obrazovky, kde si můžete pozadí obrazovky nastavit jak chcete. Hodinky mají kromě chytrého modulu taky klasicky analogový modul, tedy ručičky na hodinkách jsou opravdové a hodinky vždy zůstanou krásnými elegantními hodinkami. Výdrž analogové modulu je až 100 dní bez nabíjení. Rychlý a kvalitní chytrý hybridní modul a Bluetooth Low Energy vás nezklamou v každodenním shonu. Hodinky jsou vodotěsné do 3 ATM a součástí balení jsou dva samo vyměnitelné různé řemínky.

Chytrý modul Festina SmarTime má integrovány různé kvalitní senzory. Hodinky Vám tak budou hlídat Váši srdeční frekvenci, pohyb, spánek, spálené kalorie, uběhlé kilometry nebo třeba dobu sezení. Hlídejte si své zdraví pomocí chytré elegance. Hlavní obrazovka číselníku je plně nastavitelná, nahrajte třeba fotografii své drahé polovičky a nastavte si libovolné číslice i sekundovou ručku. Hodinky nabízejí i mnoho dalších funkcí jako je dechové cvičení, ovládání hudby telefonu, sledování počasí, soutěžení s ostatními v počtech kroků, apod. 

Jejich multi-sportovní režim zahrnuje chození, běh a cyklistika. Nechybí ani plnohodnotné notifikace vašich zpráv, změškaných hovorů, emailů nebo třeba schůzek.

Podobné zboží

Produkt byl úspěšně přidán ke srovnání produktů!