ECB-800D-1AEF CASIO EDIFICE PREMIUM

Nové

  • Pánské náramkové hodinky
  • Analogové zobrazení času
  • Solární napájení
  • BLUETOOTH

Více informací

6 790 Kč s DPH

Pánské náramkové hodinky
Solární napájení
Strojek 5537
Průměr pouzdra 49,2 mm
Pouzdro ve tvaru kruhu
Ocelové pouzdro
ČERNÁ barva pouzdra
Ocelový tah
ČERNÉ barva tahu
Kombinovaný ciferník
Černá barva ciferníku
Ciferník s dvanácti indexy
Materiál skla - minerální sklo
Odolné proti vodě během plavání
Datum
Stopky
Odpočítávací stopky
LED osvětlení displeje
Budík
Světové časy
Další funkce BLUETOOTH

Hodinky Casio Edifice ECB 800D-1A jsou spojením hodinářského a motoristického světa, svým designem v sobě snoubí dynamiku, vášeň pro rychlost a zápal pro závodění. Disponují kombinovaným analogovým a digitálním ciferníkem a celou řadou užitečných funkcí, zabalených do atraktivního, moderně vyhlížejícího pouzdra, umožňují propojení s mobilním telefonem, čímž se stávají ideálním společníkem pro každodenní použití..

Casio Ediface ECB 800D-1A disponují kombinovaným ciferníkem (analogový a digitální) a kladou důraz na dobrou přehlednost a snadnou ovladatelnost kvůli možnosti plného využití všech funkcí, které nabízejí. Mezi nejdůležitější bezesporu patří možnost synchronizace hodinek s chytrým telefonem skrze technologii Bluetooth. Propojení, ve spojení s použitím příslušné aplikace, umožňuje mít pod kontrolou neustále aktuální a přesný čas, nabízí možnost snadného nastavení data, dne, duálního času výběrem jedné z 39 časových zón, nastavení až pěti denních alarmů. S hodinkami lze měřit až 24 hodinové intervaly, zaznamenávat mezičasy, či čas 1. a 2. místa. Mezi další užitečné funkce patří Phone finder - po stisknutí tlačítka hodinek se rozezní Váš telefon a vy jej tak snáze naleznete.

Pouzdro i náramek hodinek jsou vyrobeny z nerezové oceli. Pouzdro hodinek je osazeno lunetou s indikací cílového času zobrazující relativní rozdíl mezi časem kola a cílovým časem nastaveným v aplikaci Edifice Connected, tato funkce je běžně využívána při závodech. Karbonový ciferník je chráněn minerálním sklíčkem. Pro lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách jsou hodinky vybaveny ručkami s luminiscenční vrstvou a LED osvětlením ciferníku. Hodinky jsou opatřeny solárním napájením, při němž je akumulátor hodinek dobíjen světlem. Vodotěsnost tohoto modelu je 100 m - s hodinkami tedy můžete bez obav plavat. Díky průměru pouzdra 49,2 mm se řadí mezi velké hodinky.

Podobné zboží

Produkt byl úspěšně přidán ke srovnání produktů!