Pouze online

8557TVDD-a1 Pilot Oversized Chrono 7750

Nové

Pánské hodinky Zeno Watch Basel

Zeno Watch Basel je švýcarská značka hodinek, která se objevila na trhu roku 1868 a pod názvem Zeno vstoupila do podvědomí od roku 1922

Více informací

63 550 Kč s DPH

Tento model pilotního tvaru spojuje preciznost mechanického stroje s automatickým natahováním, který je možno vidět skleněným průzorem dna.

Mechanický, vysoce kvalitní švýcarský stroj SOP 7750. Základem je stroj ETA – Valjoux 7750, uložený v 25 rubínových kamenech, s maximální 42 hodinovou rezervou chodu, jejíž aktuální stav je zobrazen na přehledném číselníku, jistě osloví opravdové hodinářské znalce. Kontrastní číselník s luminiscenčními číslovkami na černém podkladu spolu s nostalgickými, snadno čitelnými ručičkami, tvoří velice přehledný ukazatel času. Švýcarský křížový znak na korunce dodává tomuto chronografu charakter klasických pilotních hodinek z roku 1980. Pouzdro o průměru 47,5 mm je vyrobené z odolné nerezové vysoce leštěné oceli. Na každém detailu se odráží nadšení, které věnoval Felix W. Huber výrobě tohoto výjimečného mistrovského díla ZENO-WATCH BASEL

Hlavní funkce

 • Datum (kalendář)
 • Vodotěsnost 3 ATM
 • Pouzdro z nerezové oceli
 • Minerální tvrzené sklíčko
 • Švýcarský strojek – Eta

  Parametry

  Velikost pouzdra
  44x17 mm
  Materiál pouzdra
  nerezová ocel
  Povrchová úprava
  bez povrchové úpravy
  Vodotěsnost
  3 ATM
  Sklíčko
  minerální tvrzené
  Kalibr stroje
  Valjoux 77
  Řemínek
  kožený
  Číselník
  arabská čísla

Zeno Watch Basel

Letec. Bylo vždy vaším snem se jím stát? Zkontrolovat motor, nasadit si sluchátka, připravit se na runway a...

Tak do toho. Pořídit si legendární švýcarské letecké hodinky ZENO-WATCH je prvním krokem, který pro to musíte udělat.

ZENO-WATCH Basel mají dlouhou historii.

Všechno začalo v jednom idylickém venkovském domě v La Chaux-de-Fonds, ve kterém měl Jules Godat zařízenou skromnou dílnu. Jako mnoho hodinářů ve své době, pracoval v chladných zimních měsících jako sezónní dělník. V roce 1868 se osamostatnil a založil si svou vlastní malou dílnu na výrobu velkých kapesních hodin pro železničáře. Tak položil základní kámen pro dnešní výrobu hodinek ZENO.

V roce 1900 byla dílna rozšířena a elektrifikována. V roce 1920 převzal Godatovu firmu Adré-Charles Eigeldinger a specializoval se na zhotovování pozorovacích hodin pro vojenské účely, výpočetní a kapesní hodinky. Od roku 1922 se kapesní hodinky začaly prodávat pod značkou ZENO. Název byl převzat od řeckých filozofů a znamená „dárek Zea“ neboli „boží dar“.

Přestože nezadržitelný pokrok stále mění život, v hodinářských dílnách ZENO zkušení hodináři zhotovují mechanické náramkové a kapesní hodinky s klidem a soustředění, jak je jejich profesionálním zvykem. Již téměř 140 let se hodinky ZENO vyrábějí z větší části ručně.

V roce 1966 vyvinul Felix W. Huber pro ZENO-WATCH první mechanické náramkové hodinky. Rodina Huberových firmu později převzala a přesunula vedení, prodejní servis a část ruční hodinářské montáže do porýnského města Basilej. S novou řadou prvních leteckých hodinek v roce 1965 firma ZENO-WATCH BASEL oslavila návrat ke skutečné klasice. Náramkové hodinky aktuální letecké kolekce navazují na odkaz profesionálních leteckých hodin.

Mechanické měřicí přístroje jsou určeny milovníkům nadčasového designu. ZENO-WATCH BASEL neinvestuje do reklamy, nýbrž do produktu. Při výrobě hodinek ZENO se dbá na vysokou kvalitu měřicího přístroje a na odpovídající poměr ceny a výkonu.

Dotkněte se kvality, jedinečných detailů a odborného zpracování rozličných materiálů.

Najdete-li na stránkách výrobce model, který nemáme skladem, dejte nám vědět. Rádi ho pro vás objednáme.

Podobné zboží

Produkt byl úspěšně přidán ke srovnání produktů!