FESTINA Automatic Diver 20480/3

Nové

KolekceAUTOMATIC
Pánské / dámsképánské
Typ strojeanalog
Tvar pouzdrakruhový
Pásek / tahtah ocel
Pohon strojkuautomat

Více informací

5 490 Kč s DPH

Pánské hodinky Festina Automatic. Jedinečný vzhled mluví za vše. Hodinky jsou poháněny mechanickým strojkem. Jejich černý číselník krytý safírovým sklíčkem zdobí luminiscenční ručičky a indexy, které zajišťují perfektní čitelnost času i za snížené viditelnosti.

Krásná a elegantní kolekce automatických mechanických hodinek Festina. Velmi oblíbená kolekce, které v sobě skrývá kus pravé tradiční hodinařiny. Nosit na ruce automatický mechanický strojek je pro milovníky hodinek doslova poklad. U dámských modelů dokonce můžeme na mechanický strojek nahlídnout skrz otvor na číselníku na přední straně hodinek.

I dnes se jedná o jedny z nejoblíbenějších hodinek fanoušků pravé hodinařiny. Automatická kolekce dámských a pánských hodinek Festina je plná velmi kvalitních novinek od Festiny. Hodinky ať už dámské nebo pánské mají, kromě kvalitního mechanického strojku, safírové velmi odolné nepoškrabatelné sklíčko. Pouzdro hodinek je z ušlechtilé oceli 316L a je trochu silnější právě proto, že uvnitř bije pravý tradiční hodinářský skvost rychlostí 28 800 polokmitů za minutu. Rezerva chodu hodinek je až 42 hodin. Hodinky jsou vodotěsné do 10 Atmosfér. Poznejte je všechny.

Podobné zboží

Produkt byl úspěšně přidán ke srovnání produktů!