FESTINA 23000/8 CONNECTED

Nové

Pánské / dámsképánské
Typ strojedigi (ana-digi)
Tvar pouzdrakruhový
Pásek / tahřemínek kaučuk
Pohon strojkubateriový (connected)

Více informací

12 990 Kč s DPH

Typ strojedigi (ana-digi)
Tvar pouzdrakruhový
Pohon strojkubateriový (connected)
Materiáltitan, safírové sklíčko
Materiál sklíčkasafírové
Pásek / tahřemínek kaučuk
Rozměr pásku22,8 mm
Zapínání páskustandardní přezka
FunkceSmart hodinky, Bluetooth/USB
Stylsportovní
Barvažlutá, modrá
Rozměr pouzdra44 mm
Vodotěsnost3 ATM
Pánské / dámsképánské

Hodinky Festina Connected D

Nejnovější novinkou Festiny jsou hodinky Connected D, které pro značku představují významný technologický pokrok. Tyto hodinky spojují eleganci s funkčností a nabízejí pokročilou konektivitu bez obětování klasické estetiky Festiny. Funkce, jako je ovládání hudby, filtrovaná upozornění a poloha mobilního telefonu, dělají z Connected D dokonalou kombinaci technologie a designu, vhodnou pro každodenní život i sportovní nastavení.


Výdrž baterie až 10 dní

Chytré funkce
, když je potřebujete

Ovládání hudby

Ovládání hudby

Connected D vám poskytuje okamžitý přístup k vaší oblíbené hudbě, kdykoli a kdekoli chcete. Stiskněte Play a nechte ji ovlivnit, jak myslíte, cítíte a jak se pohybujete.

Ovládání kamery

Ovládání kamery

Vestavěný dálkový ovladač fotoaparátu vám umožňuje přepínat místa, od toho, abyste byli vždy osobou za kamerou, až po sdílení okamžiku s přáteli před kamerou. Určitě to udělá hezčí obrázek.

Najít můj telefon

Najít můj telefon

Uspěchané dny nás všechny nutí zapomínat a věci špatně umístit. Chytré tlačítko na hodinkách odhalí, kde se váš telefon nachází, a ušetří vám tak nedobrovolnou honbu za mrchožrouty.

Doveď mě domů

Doveď mě domů

Volný a bezpečný pohyb by měl být výsadou každého. Stisknutím tlačítka vyšlete signál milované osobě a necháte ji reagovat a sledovat každý váš krok. Je to jako když vás někdo doprovodí domů, ale na dálku.

Byl jsi tady

Byl jsi tady

Součástí života je zkoušení nových věcí a poznávání neznámých míst. Než to však uděláte, nezapomeňte stisknout tlačítko GeoTag, abyste si mohli být jisti, že najdete cestu zpět na místo, odkud jste se pustili do nového dobrodružství.

Ovládání hudby

IFTTT

Ovládejte své okolí a oblíbené aplikace pomocí Connected D a IFTTT. Hodinky budou fungovat jako spoušť a výsledek je na vás. Uvařte si šálek kávy nebo otevřete garážová vrata. Procházejte stovky služeb a vytvořte si vlastní personalizovaný applet.

Funkce pokračují...

Funkce pro udržení času

Časovač

Časovač

Správného řízení času je těžké dosáhnout bez správných nástrojů. Časovač vám umožňuje škatulkovat své domácí práce a najít své zaměření. Správně, time management je životospráva.

Stopky

Stopky

Připravit - pozor - teď! Naměřte si 100 m úprk nebo jak dlouho si vaše děti čistí zuby. Preciznost jako nikdy předtím.

Světový čas

Connected D vás udrží ve spojení s vnějším světem tím, že vám umožní vybrat další časová pásma, která se mají zobrazit přímo na hodinkách.

Alarmy

Nastavte si tichý budík a nechejte nehlučné vibrace hodinek probudit pouze vás a ostatní kolem vás budou nadále odkládat.

Počasí

Naplánujte si svůj den s jistotou a zůstaňte o krok před živly díky předpovědi počasí dostupným stisknutím tlačítka.Produkt byl úspěšně přidán ke srovnání produktů!