FESTINA 20622/AE1

Nové

KolekceBOYFRIEND COLLECTION
Pánské / dámskédámské
Typ strojeanalog
Tvar pouzdrakruhový
Pásek / tahtah ocel
Pohon strojkubateriový (quartz)

Více informací

2 590 Kč s DPH

Festina a Eva Adamczyková 

České zastoupení hodinářské značky Festina uvádí na trh dvě limitované edice dámských hodinek věnovaných snowboardistce Evě Adamczykové, za svobodna Samkové. Olympijská vítězka je od loňského roku tváří značky.
Při tvorbě limitovaných edic padla volba na oblíbené modely Alegria z Boyfriend kolekce, z níž si Eva vybrala dva odstíny své oblíbené modré barvy. Od standardní sériové produkce se oba modely liší motivem knírku, který je pro úspěšnou snowboardistku už dlouhá léta typickým poznávacím znamením, a na hodinkách je vyveden ve spodní části číselníku.

 „Knírek jako své logo používám už pěkných pár let. Logo je samozřejmě postavené na knírku a celé dohromady vytváří motiv úsměvu, což mě myslím docela charakterizuje. Je to takový můj podpis,“ uvedla Eva Adamczyková k motivu na číselníku.

Každá edice vznikla v počtu 300 ks, hodinky jsou individuálně číslované na zadním víčku. Oba modely jsou dodávány ve standardní krabičce. Verze se sytě modrým číselníkem je označena referencí 20622/AE1, verze s kobaltově modrým číselníkem pak 20622/AE2.

Základní parametry

Stylklasické
Barvamodrá, stříbrná
Rozměr pouzdra36,8 mm
Vodotěsnost5 ATM
Pánské / dámskédámské
Typ strojeanalog
Tvar pouzdrakruhový
Pohon strojkubateriový (quartz)
Materiálocel, minerální sklíčko
Materiál sklíčkaminerální
Pásek / tahtah ocel
Zapínání páskupřeklápěcí spona
Funkce

Sekundová ručička

Podobné zboží

Produkt byl úspěšně přidán ke srovnání produktů!