Tento budík JVD hned na první pohled upoutá především svým jednoduchým, ale neotřelým designem. Mezi jeho výhody patří například osvětlení číselníku. Zajisté oceníte také opakované buzení a tichý chod, který vám zajistí ničím nerušený spánek.
| Šířka: | 93.0 mm |
| Výška: | 99.0 mm |
| Hloubka: | 48.0 mm |
| Speciální funkce | Budík |
| Materiál | plast |
| Barva | černá |
| Typ | analogové |
| šířka | 93 mm |
| výška | 99 mm |
| hloubka | 48 mm |
| Zvonění | Pípání |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.