Tento budík JVD hned na první pohled upoutá především jednoduchým, ale moderním provedením. Mezi jeho výhody patří také například osvětlení číselníku, opakované buzení.
| Speciální funkce | Budík |
| Materiál | plast |
| Barva | stříbrná |
| Typ | analogové |
| šířka | 58 mm |
| výška | 60 mm |
| hloubka | 41 mm |
| Zvonění | Pípání |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.