2 490 Kč s DPH
s DPH
Datum dostupnosti:
Hodinky JVD JC003 nejsou pouze ukazatelem času, ale jsou i doplňkem, který doladí Váš outfit k dokonalosti.
| Šířka: | 42.0 mm |
| Výška: | 42.0 mm |
| Povrchová úprava: | bez povrchové úpravy |
| Materiál pouzdra: | nerezová ocel |
| štítky s poplatky | recyklační poplatek |
| Číselník: | arabská čísla |
| Řemínek: | kožený |
| Kalibr stroje: | 2315 |
| Strojek: | Citizen - Miyota |
| Sklíčko: | minerální tvrzené |
| Vodotěsnost: | 5 ATM (50 m) |
| Speciální funkce | Vodotěsnost 5 ATM |
| Materiál | nerezová ocel |
| Barva | modrá |
| šířka | 42 mm |
| Motiv | elegantní |
| Povrchová úprava | bez povrchové úpravy |
| Vodotěsnost | 5 ATM |
| Typ řemínku | kožený |
| Strojek | Citizen - Miyota |
| Číselník | arabská čísla |
| Šířka řemínku | 20 mm |
| Průměr pouzdra | 42 mm |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.