2 790 Kč s DPH
s DPH
Datum dostupnosti:
| Šířka: | 31.0 mm |
| Výška: | 31.0 mm |
| Povrchová úprava: | IP Rose |
| Materiál pouzdra: | nerezová ocel |
| štítky s poplatky | recyklační poplatek |
| Číselník: | indexy |
| Řemínek: | nerezový |
| Kalibr stroje: | 762 |
| Strojek: | Swiss - Ronda |
| Sklíčko: | minerální tvrzené |
| Vodotěsnost: | 5 ATM (50 m) |
| Speciální funkce | Vodotěsnost 5 ATM |
| Materiál | nerezová ocel |
| Barva | rosegold |
| šířka | 31 mm |
| Motiv | šperkové |
| Povrchová úprava | IPRose |
| Vodotěsnost | 5 ATM |
| Typ řemínku | kovový - klasický |
| Strojek | Švýcarský strojek – Ronda |
| Číselník | indexy |
| Šířka řemínku | 14 mm |
| Průměr pouzdra | 30 mm |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.