2 190 Kč s DPH
s DPH
Datum dostupnosti:
| Šířka: | 28.0 mm |
| Výška: | 28.0 mm |
| Povrchová úprava: | bez povrchové úpravy |
| Materiál pouzdra: | nerezová ocel |
| štítky s poplatky | recyklační poplatek |
| Číselník: | indexy |
| Řemínek: | nerezový |
| Strojek: | Japan - Miyota |
| Sklíčko: | minerální tvrzené |
| Vodotěsnost: | 5 ATM (50 m) |
| Speciální funkce | Pouzdro z nerezové oceli |
| Materiál | nerezová ocel |
| Barva | stříbrná |
| šířka | 28 mm |
| Motiv | elegantní |
| Povrchová úprava | bez povrchové úpravy |
| Vodotěsnost | 5 ATM |
| Typ řemínku | kovový - klasický |
| Strojek | Japan - Miyota |
| Číselník | indexy |
| Šířka řemínku | 8 mm |
| Průměr pouzdra | 28 mm |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.