| Šířka: | 161.0 mm |
| Výška: | 116.0 mm |
| Hloubka: | 31.0 mm |
| Speciální funkce | Datum (kalendář) |
| Materiál | plast |
| Barva | černá |
| šířka | 161 mm |
| výška | 116 mm |
| hloubka | 31 mm |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.