Tyto hodiny z řady JVD basic jsou vhodným ukazatelem času do prostředí kde je vysoká vlhkost vzduchu nebo mokro. Výborně se hodí do kuchyní nebo například k bazénu. Nepropustí dovnitř těla žádnou vlhkost díky tomu, že strojek je kompletně uzavřen a izolován v plastovém pouzdře hodin.
POZOR: Hodiny nejsou určeny do potírny, ale k bazénu sauny! Vysoká teplota může deformovat plastové pouzdro hodin.
| Šířka: | 100.0 mm |
| Výška: | 100.0 mm |
| Hloubka: | 25.0 mm |
| štítky s poplatky | recyklační poplatek |
| Speciální funkce | Vodotěsnost WR |
| Materiál | plast |
| Barva | stříbrná |
| Typ | analogové |
| šířka | 100 mm |
| výška | 100 mm |
| hloubka | 25 mm |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.