| Šířka: | 300.0 mm |
| Výška: | 300.0 mm |
| Hloubka: | 40.0 mm |
| štítky s poplatky | recyklační poplatek |
| Číselník: | arabská čísla |
| Speciální funkce | Plynulý chod |
| Materiál | plast |
| Barva | zelená |
| Typ | analogové |
| šířka | 300 mm |
| výška | 300 mm |
| hloubka | 40 mm |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.