440 Kč s DPH
s DPH
Datum dostupnosti:
Nerezová ocel
Váha: 16,55 g
| Šířka: | 37.0 mm |
| Výška: | 28.0 mm |
| Kategorie: | attr.ZKRATKA.value.Přívěsek -Steel |
| Ryzost: | attr.RYZOST.value.Steel |
| Materiál pouzdra: | nerezová ocel |
| Materiál | nerezová ocel |
| Barva | černá |
| šířka | 37 mm |
| výška | 28 mm |
| Motiv | zvíře |
| Osazení | bez kamene |
| Povrchová úprava | bez povrchové úpravy |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.