Hodinky Casio Wave Ceptor LCW M180D-7A jsou pánské sportovní hodinky, které jsou poháněny díky solární energii v kombinaci s rádiově řízeným strojkem!
6 790 Kč s DPH
s DPH
Tento produkt již není na skladě
Datum dostupnosti:
Casio Wave Ceptor LCW M180D-7A mají kombinovaný ciferník (analogový a digitální), který zobrazuje datum, den v týdnu, stopky, budík a spoustu dalších funkcí. Hodinky jsou vyrobeny z nerezové oceli a ciferník chrání safírové sklíčko. Vodotěsnost tohoto modelu je 50 m - vhodné na sprchování. Díky rádiově řízenému strojku se majitel těchto hodinek může spolehnout na maximální přesnost chodu!
| Obecné | |
|---|---|
| Číslo zboží | 110509 |
| Značka | Casio (japonsko) potvrzení originality a osvědčení původu |
| Modelová řada | Wave Ceptor |
| Určení (pro koho) | Pánské |
| Voděodolnost | 50M - sprchování |
| Hmotnost | 115g (středně těžké) |
| Záruka | 24 měsíců |
| Ciferník | |
| Ciferník | kombinovaný |
| Luminiscence | ručičky |
| Náramek | |
| Materiál náramku | ocel |
| Obvod | 20cm |
| Min.obvod | 15cm (upravíme zdarma) |
| Typ zapínání | překlápěcí |
| Šířka náramku | 18-20 mm |
| Pouzdro | |
|---|---|
| Materiál pouzdra | ocel |
| Sklíčko | safírové |
| Osazení | není |
| Tvar pouzdra | kulatý |
| Průměr | 39mm (středně velké) tisk v reálné velikosti |
| Tloušťka | 10mm |
| Pohon / strojek | |
| Pohon | quartz solární |
| Původ | japonsko |
| Strojek | Casio 5161 |
| Přesnost | ±15s za měsíc |
| Baterie | CTL920 |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.