| Pánské / dámské | pánské |
|---|---|
| Typ stroje | analog |
| Tvar pouzdra | kruhový |
| Pásek / tah | ocel |
| Pohon strojku | bateriový (quartz) |
3 890 Kč s DPH
s DPH
Datum dostupnosti:
Pánské elegantní bateriové hodinky na ocelovém milánském tahu vhodné pro každodenní nošení. Přehledný bílý číselník je chráněn safírovým sklem odolným proti poškrábání. Hodinky disponují vodotěsností 5 ATM.
| Barva | zelená, stříbrná |
|---|---|
| Rozměr číselníku | 33,5 mm |
| Rozměr pouzdra | 39,3 mm |
| Vodotěsnost | 5 ATM |
| Pánské / dámské | pánské |
| Typ stroje | analog |
|---|---|
| Tvar pouzdra | kruhový |
| Pohon strojku | bateriový (quartz) |
| Materiál | ocel, safírové sklíčko |
| Materiál sklíčka | safírové |
|---|---|
| Kalibr strojku | Ronda 762 |
| Pásek / tah | ocel |
| Rozměr pásku | 21 mm |
| Hodinky Festina kolekce Swiss MadeV této kolekci dámských a pánských hodinek se Festině podařilo skloubit dohromady několik úžasných vlastností za dostupnou cenu pro milovníky kvalitních švýcarských hodinek. Hodinky mají elegantní vzhled se safírovým sklem, které je odolné vůči poškrábaní, a švýcarským strojkem Ronda vyráběný ve Švýcarsku. Hodinky mají klasický nesmrtelný a nadčasový vzhled. K obleku, do práce, do společnosti i na běžné nošení jsou prostě ideální. Tato kolekce vyniká kombinací skvělého provedení a ceny a nabízí velké množství variant. |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.