| Kolekce | FESTINA SWISS MADE GRACE |
|---|---|
| Pánské / dámské | dámské |
| Typ stroje | analog |
| Tvar pouzdra | kruhový |
| Pásek / tah | ocel |
| Pohon strojku | bateriový (quartz) |
4 990 Kč s DPH
s DPH
Datum dostupnosti:
Dámské quartzové hodinky na ocelovém náramku s překlápěcí sponou, které jsou vhodné pro každodenní nošení. Pod safírovým sklem přitahuje pohledy perleťový číselník zdobený zirkony. Tyto hodinky mají průměr pouzdra 29 milimetrů a vodotěsnost 50 metrů
| Styl | klasické |
|---|---|
| Barva | perleťová, stříbrná |
| Rozměr číselníku | 23 mm |
| Rozměr pouzdra | 29 mm |
| Vodotěsnost | 5 ATM |
| Pánské / dámské | dámské |
|---|---|
| Typ stroje | analog |
| Tvar pouzdra | kruhový |
| Pohon strojku | bateriový (quartz) |
| Materiál | ocel, safírové sklíčko |
| Materiál sklíčka | safírové |
|---|---|
| Kalibr strojku | Ronda 762 |
| Pásek / tah | ocel |
| Rozměr pásku | 16 mm |
| Zapínání pásku | motýlkové zapínání |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.