| Šířka: | 117.0 mm |
| Výška: | 120.0 mm |
| Hloubka: | 60.0 mm |
| štítky s poplatky | recyklační poplatek |
| Speciální funkce | Datum (kalendář) |
| Materiál | plast |
| Barva | bílá |
| Typ | digitální |
| šířka | 117 mm |
| výška | 120 mm |
| hloubka | 60 mm |
| Zvonění | Pípání |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.