1 790 Kč s DPH
s DPH
Datum dostupnosti:
| Šířka: | 205.0 mm |
| Výška: | 130.0 mm |
| Hloubka: | 32.0 mm |
| Speciální funkce | Vlhkoměr |
| Materiál | plast |
| Barva | černá |
| Typ | digitální |
| šířka | 205 mm |
| výška | 130 mm |
| hloubka | 32 mm |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.