220 Kč s DPH
s DPH
Datum dostupnosti:
Nerezová ocel
hmotnost: 8,10g
| Šířka: | 40.0 mm |
| Výška: | 6.0 mm |
| Ryzost: | Stainless Steel |
| Materiál pouzdra: | nerezová ocel |
| Materiál | nerezová ocel |
| Barva | stříbrná |
| šířka | 40 mm |
| výška | 6 mm |
| Osazení | bez kamene |
| Povrchová úprava | bez povrchové úpravy |
| Typ náušnic | kruhy |
| Typ zapínání náušnic | kloub - kruhy |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.