Nerezová ocel
Žluté zlacení
Váha: 6,45 g
| Šířka: | 30.0 mm |
| Výška: | 2.0 mm |
| Kategorie: | attr.ZKRATKA.value.Náušnice steel |
| Ryzost: | attr.RYZOST.value.Steel |
| Povrchová úprava: | IP Gold |
| Materiál pouzdra: | nerezová ocel |
| Materiál | nerezová ocel |
| Barva | žluté zlacení |
| šířka | 30 mm |
| výška | 2 mm |
| Osazení | bez kamene |
| Povrchová úprava | IPGold |
| Typ náušnic | kruhy |
| Typ zapínání náušnic | puzeta |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.