| Šířka: | 70.0 mm |
| Výška: | 59.0 mm |
| Kategorie: | náramek - ocelový |
| Ryzost: | attr.RYZOST.value.Steel |
| Povrchová úprava: | IP Rose |
| Hloubka: | 4.0 mm |
| Materiál | nerezová ocel |
| Barva | čirá |
| šířka | 65 mm |
| výška | 55 mm |
| hloubka | 4 mm |
| Osazení | zirkon |
| Povrchová úprava | IPRose |
| Typ náramku | pevné |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.