| Materiál | nerezová ocel |
| Barva | stříbrná |
| šířka | 190 mm |
| výška | 150 mm |
| Osazení | bez kamene |
| Povrchová úprava | bez povrchové úpravy |
| Typ náramku | pevné |
| Délka náramku | 21 cm |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.