| Materiál | nerezová ocel |
| Barva | čirá |
| šířka | 64 mm |
| výška | 53 mm |
| hloubka | 2.5 mm |
| Motiv | květina |
| Osazení | zirkon |
| Povrchová úprava | bez povrchové úpravy |
| Typ náramku | pevné |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.