| Šířka: | 250.0 mm |
| Výška: | 180.0 mm |
| Hloubka: | 52.0 mm |
| Materiál | plast |
| Barva | hnědá |
| Typ | analogové |
| šířka | 250 mm |
| výška | 180 mm |
| hloubka | 52 mm |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.