| Šířka: | 428.0 mm |
| Výška: | 219.0 mm |
| Hloubka: | 20.0 mm |
| štítky s poplatky | recyklační poplatek |
| Speciální funkce | Italština |
| Materiál | plast |
| Barva | antracit |
| Typ | analogové |
| šířka | 428 mm |
| výška | 219 mm |
| hloubka | 20 mm |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.