| Šířka: | 248.0 mm |
| Výška: | 207.0 mm |
| štítky s poplatky | recyklační poplatek |
| Speciální funkce | Ruština |
| Materiál | plast |
| Barva | imitace dřeva |
| Typ | digitální |
| šířka | 248 mm |
| výška | 207 mm |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.