ZÁUŠNICE
Nerezová ocel
Žluté zlacení
zirkony - bílá
Váha: 2,40 g
| Šířka: | 11.0 mm |
| Výška: | 11.0 mm |
| Kategorie: | attr.ZKRATKA.value.Náušnice steel |
| Ryzost: | attr.RYZOST.value.Steel |
| Povrchová úprava: | IP Gold |
| Materiál pouzdra: | nerezová ocel |
| Materiál | nerezová ocel |
| Barva | žluté zlacení |
| šířka | 11 mm |
| Osazení | zirkon |
| Povrchová úprava | IPGold |
| Typ náušnic | záušnice |
| Typ zapínání náušnic | kloub - kruhy |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.