FESTINA 20533/2 Automatic Diver

Nové

KolekceAUTOMATIC
Pánské / dámsképánské
Typ strojeanalog
Tvar pouzdrakruhový
Pásek / tahtah ocel
Pohon strojkuautomat

Sportovní pánské automaty se safírovým sklíčkem a s datumovkou na pozici tří hodin. Díky své vodotěsnosti 20 ATM a šroubovací korunce josu hodinky vhodné pro potápění s přístrojem.

Více informací

6 890 Kč s DPH

Základní parametry

Stylsportovní
Barvazlatá
Rozměr číselníku33 mm
Rozměr pouzdra44 mm
Vodotěsnost20 ATM
Pánské / dámsképánské
Typ strojeanalog
Tvar pouzdrakruhový
Pohon strojkuautomat
Materiálocel, PVD, safírové sklíčko
Materiál sklíčkasafírové
Pásek / tahtah ocel
Rozměr pásku21,8 mm
Zapínání páskupřeklápěcí spona
FunkceDatum, Šroubovací korunka, Sekundová ručička

Pánské hodinky Festina Automatic. Jedinečný vzhled mluví za vše. Hodinky jsou poháněny mechanickým strojkem. Pouzdro i tah z ušlechtilé oceli doplňuje safírové sklíčko. Indexy na číselníku i ručičky jsou luminisenční, takže zajistí perfektní čtení času i za snížené viditelnosti. S vodotěsností 10 ATM a šroubovací korunkou se nemusíte bát namočit. Kromě času zobrazují datum a den v týdnu.

Krásná a elegantní kolekce automatických mechanických hodinek Festina. Velmi oblíbená kolekce, které v sobě skrývá kus pravé tradiční hodinařiny. Nosit na ruce automatický mechanický strojek je pro milovníky hodinek doslova poklad. U dámských modelů dokonce můžeme na mechanický strojek nahlídnout skrz otvor na číselníku na přední straně hodinek.

I dnes se jedná o jedny z nejoblíbenějších hodinek fanoušků pravé hodinařiny. Automatická kolekce dámských a pánských hodinek Festina je plná velmi kvalitních novinek od Festiny. Hodinky ať už dámské nebo pánské mají, kromě kvalitního mechanického strojku, safírové velmi odolné nepoškrabatelné sklíčko. Pouzdro hodinek je z ušlechtilé oceli 316L a je trochu silnější právě proto, že uvnitř bije pravý tradiční hodinářský skvost rychlostí 28 800 polokmitů za minutu. Rezerva chodu hodinek je až 42 hodin. Hodinky jsou vodotěsné do 10 Atmosfér. Poznejte je všechny.

Podobné zboží

Produkt byl úspěšně přidán ke srovnání produktů!