Dřevěné stolní hodiny jsou ideální ozdobou každého interiéru.
| Šířka: | 215.0 mm |
| Výška: | 295.0 mm |
| Speciální funkce | melodie |
| Materiál | dřevo |
| Barva | hnědá |
| Typ | analogové |
| šířka | 215 mm |
| výška | 295 mm |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.