| Šířka: | 460.0 mm |
| Výška: | 250.0 mm |
| Speciální funkce | melodie |
| Materiál | dřevo |
| Barva | hnědá |
| Typ | analogové |
| šířka | 460 mm |
| výška | 250 mm |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.