| Šířka: | 185.0 mm |
| Výška: | 120.0 mm |
| Hloubka: | 260.0 mm |
| štítky s poplatky | recyklační poplatek |
| Materiál | dřevo |
| Barva | hnědá |
| Typ | analogové |
| šířka | 185 mm |
| výška | 120 mm |
| hloubka | 260 mm |
Zlatnictví a hodinářství Gajdovi
IČO: 49945807 DIČ: CZ6908244255
Zadejte zde Váš e-mail pro odběr novinek z našeho obchodu.
Copyright © 2022 Zlatnictví a hodinářství Gajda Vladan.