ECB-2000D-1AEF CASIO EDIFICE

Nové

 • Pánské náramkové hodinky
 • Stopky
 • MINERÁINÍ sklo
 • funkce BLUETOOTH
 • Solární napájení
 • budík

Více informací

5 190 Kč s DPH

 • Pánské náramkové hodinky
  Solární napájení
  Strojek 5698
  Průměr pouzdra 51,0 mm
  Pouzdro ve tvaru kruhu
  Plastové pouzdro
  Stříbrná barva pouzdra
  Ocelový tah
  ČERNÉ barva tahu
  Kombinovaný ciferník
  Černá barva ciferníku
  Ciferník s dvanácti indexy
  Materiál skla - minerální sklo
  Odolné proti vodě během plavání
  Datum
  Stopky
  Pamět na mezičasy na 200 kol
  Odpočítávací stopky
  Automatické LED osvětlení displeje
  5 budíků
  Světové časy
  Další funkce BLUETOOTH

Casio Edifice ECB-2000D-1AEF jsou pánské sportovní hodinky disponující kombinovaným analogovým a digitálním číselníkem a celou řadou užitečných funkcí, zabalených do atraktivního, moderně vyhlížejícího pouzdra, nově kombinujícího karbon a ocel.

Casio Edifice ECB 2000D-1A upoutají svým dynamickým vzhledem a propracovaným číselníkem, evokujícím svým vzorem masku vozu. Model klade důraz na dobrou přehlednost a snadnou ovladatelnost, pro možnost plného využití všech funkcí, které nabízí. Mezi nejdůležitější bezesporu patří možnost synchronizace hodinek s chytrým telefonem skrze technologii Bluetooth. Propojení, ve spojení s použitím příslušné aplikace (CASIO WATCHES), umožňuje mít pod kontrolou neustále aktuální a přesný čas, nabízí možnost snadného nastavení duálního času výběrem jednoho z předdefinovaných 300 měst, snadné zaznamenání aktuální polohy s časem návštěvy v mapě. Mezi další užitečné funkce patří Phone finder - po stisknutí tlačítka hodinek se rozezní Váš telefon a vy jej tak snáze naleznete.

Casio Edifice ECB-2000D-1AEF mají kombinovaný číselník (analogový a digitální), který zobrazuje například datum, den v týdnu, budík, stopky, Bluetooth. Funkcí světových časů a možností volby až z 300 světových měst potěší tento model zajisté i cestovatele.  Pouzdro je kombinací karbonu a oceli, náramek hodinek je ocelový. Nově použité technologie umožnily vytvořit model s tenkým pouzdrem o výšce 10,8 mm.
Černý číselník, zvýrazněný použitím červených prvků, chrání minerální sklíčko. Pro lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách jsou hodinky vybaveny ručkami a indexy s luminiscenční vrstvou a dvojitým LED podsvícením displeje. Vodotěsnost modelu je 100 m - s hodinkami tedy můžete bez obav plavat. Díky průměru pouzdra 47,8 mm se řadí mezi velké hodinky. Hodinky jsou vybavené solárním napájením, při němž je akumulátor, s vyšší životností oproti klasické baterii, dobíjen světlem.

Podobné zboží

Produkt byl úspěšně přidán ke srovnání produktů!