ECB-950DB-1AEF CASIO EDIFICE

Nové

 • Pánské náramkové hodinky
 • Stopky
 • MINERÁINÍ sklo
 • Tachymetr
 • Solární napájení
 • budík
 • BLUETOOTH

Více informací

4 990 Kč s DPH

 • Pánské náramkové hodinky
  Solární napájení
  Strojek 5707
  Průměr pouzdra 48,0 mm
  Pouzdro ve tvaru kruhu
  Ocelové pouzdro
  Stříbrná barva pouzdra
  Ocelový tah
  Stříbrná barva tahu
  Kombinovaný ciferník
  Černá barva ciferníku
  Ciferník s dvanácti indexy
  Materiál skla - minerální sklo
  Odolné proti vodě během plavání
  Datum
  Stopky
  Pamět na mezičasy na 200 kol
  Odpočítávací stopky
  Plně automatické LED osvětlení displeje
  5 multibudíků
  Světové časy
  Tachymetr
  Další funkce BLUETOOTH

  Casio Edifice ECB-950DB-1AEF jsou pánské hodinky sportovního vzezření, které jsou ovšem díky kombinaci svého designu a funkcí, jež umožňují propojení s mobilním telefonem, ideálním společníkem pro každodenní použití.

  Casio Edifice ECB 950DB-1A upoutají svým dynamickým vzhledem a propracovaným číselníkem. Model klade důraz na dobrou přehlednost a snadnou ovladatelnost kvůli možnosti plného využití všech funkcí, které nabízí. Mezi nejdůležitější bezesporu patří možnost synchronizace hodinek s chytrým telefonem skrze technologii Bluetooth. Propojení, ve spojení s použitím příslušné aplikace (CASIO WATCHES), umožňuje mít pod kontrolou neustále aktuální a přesný čas, nabízí možnost snadného nastavení duálního času výběrem jedné z 39 časových zón, nastavení až pěti denních alarmů. Mezi další užitečné funkce patří Phone finder - po stisknutí tlačítka hodinek se rozezní Váš telefon a vy jej tak snáze naleznete.  

  Černý ciferník hodinek Casio Edifice ECB-950DB-1AEF je zvýrazněn použitím kontrastních prvků modré barvy, které usnadňují orientaci. Celkově přehledné uspořádání je dáno dobrým rozložením subciferníků a kombinací analogového a digitálního zobrazení informací. Displeje na pozici dvanácté a deváté hodiny jsou v základním režimu zobrazením dne/ vteřin, data, měsíce a ukazateli dalších informací v závislosti na aktuálně použitém režimu, subciferník na 5. hodině indikuje zvolený režim, stav nabití akumulátoru, zároveň je i tachymetrickým ukazatelem. Hodinky mohou být zajímavou volbou pro sportovce, jedince na cestách a fanoušky moderních technologií.
   
  Hodinky disponují ukazatelem data, dne v týdnu, ukazatelem světových časů, časovačembudíkem, stopkami. Pouzdro i náramek hodinek jsou vyrobeny z nerezové oceli. Čísleník je osazen výraznými plastickými indexy umístěnými na pozice hodin, ručky jsou opatřeny luminiscencí a pro ještě lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách je možné využít dvojité LED osvětlení, kdy se po stisku tlačítka osvětlí jak analogová, tak digitální část číselníku. Ten je chráněn minerálním sklíčkem. Vodotěsnost tohoto modelu je 100 m - s hodinkami tedy můžete bez obav plavat. Hodinky jsou opatřeny solárním napájením, při němž je akumulátor hodinek dobíjen světlem.

Podobné zboží

Produkt byl úspěšně přidán ke srovnání produktů!